Smeg - Płyta gazowa P64ES Piano Design Stal nierdzewna
3955,00 zł
Sugerowana cena producenta: 4599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3954,00 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 16 tygodni. Ze względu na system pracy fabryki Smeg termin ten może ulec zmianie.
2 + 3 lata gwarancji SMEG
Po zakupie tego produktu otrzymasz 3955 punktów
Odbierzemy zużyty sprzęt
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model P64ES EAN 8017709179151
Opis
Płyta gazowa P64ES Piano Design Stal nierdzewna
Płyta gazowa P64ES w kolorze stali nierdzewnej firmy Smeg z serii Piano Design została zaprojektowana w celu osiągnięcia najwyższej wydajności, która gwarantuje optymalne gotowanie. Ruszty oraz nakładki palników ze stali nierdzewnej z powłoką Evershine zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować dostępną przestrzeń.
Wzornictwo / Obsługa
Polerowana stal nierdzewna
Ramka ze stali nierdzewnej
Ruszty i nakładki palników ze stali nierdzewnej z powłoką Evershine
Sterowanie za pomocą pokręteł w kolorze srebrnym
Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle
Szerokość: 60 cm
Strefa grzejna:
- 4 palniki gazowe:
- Lewy przedni: 1,65 kW
- Lewy tylny: 2,3 kW
- Prawy tylny: 3,0 kW
- Prawy przedni: 1,05 kW
Bezpieczeństwo:
- Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Wyposażenie standardowe:
- Zamienne dysze do gazu: G30
Specyfikacja Techniczna:
- Płyta ustawiona na gaz: G20
- Moc przyłączeniowa: 1 W
- Moc przyłączeniowa gazu: 7,95 kW
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 65 x 596 x 510 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Płyta ustawiona na gaz: | G 20 |
| Moc przyłączeniowa: | 1 W |
| Moc przyłączeniowa gazu: | 7,95 kW |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Wymiary (G x D x S): | 65 x 596 x 510 mm |
| Fason: | Piano Design |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.

