Smeg - Ekspres do kawy 50's Retro Style BCC02EGMEU Zielony
Opis
Ekspres do kawy 50's Retro
Ekspres do kawy BCC02EGMEU z serii 50's Retro style od firmy Smeg został zaprojektowany dla wszystkich tych, którzy pomimo wielu zajęć cenią sobie chwilę przyjemności z ulubionym napojem. Dodatkowa dysza parowa szybko może podgrzać mleko lub je spienić.
Jego korpus wykonano z wysokiej klasy materiałów. Panel przedni oraz kratka tacki wykonane zostały ze szczotkowanego aluminium, natomiast pozostałą część obudowy zrobiono z tworzywa sztucznego w specjalnej odsłonie kolorystycznej - Emerald Green. Choć całość ma matowe wykończenie na łączeniach materiałów dodano błyszczące obramowanie, nieco przełamujące motyw i nadające urządzeniu jeszcze większej elegancji.
Ekspres Smeg jest bardzo prosty w obsłudze. Przyjazny panel sterowania sprawia, że produkt jest gotowy do pracy bez użycia dodatkowych ustawień - intuicyjny interfejs z płaskimi przyciskami pozwoli szybko przygotować aż 7 rodzajów kaw (z opcją przygotowania samej gorącej wody). Duży pojemnik na wodę (1,4L) ułatwi zrobienie kilku filiżanek kawy jednocześnie. Z kolei duża moc pracy oraz wysokie ciśnienie to gwarancja, że otrzymamy wyjątkowo aromatyczny napój na czas. Pojemnik na kawę oraz zintegrowany młynek pozwalają na uzyskanie bogatego, intensywnego w smaku i zapachu napoju ze świeżych ziaren. Nieduże wymiary urządzenia pomogą zaoszczędzić miejsce w kuchni - ekspres nie zajmuje wiele miejsca na blacie, doskonale nadając się zarówno do większych jak i mniejszych przestrzeni. Ekspres, poprzez zmniejszenie ilości odpadów, jest przyjazny dla środowiska, a fusy po kawie można łatwo kompostować.
Charakterystyka techniczna
| Model | BCC02EGMEU |
| Kolor | Zielony |
| Dostępne napoje | 7 rodzajów kaw + gorąca woda |
| Zastosowane technologie | System grzewczy Thermoblock, podświetlenie dozownika kawy |
| Sterowanie | Intuicyjny panel sterowania |
| Ciśnienie | 19 bar |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Młynek | Zintegrowany młynek stożkowy ze stali nierdzewnej |
| Min/max poziom dozownika kawy | Tak |
| Regulacja stopnia zmielenia kawy | Tak |
| Pojemność zbiornika na kawę | 150 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,4L |
| Funkcja automatycznego czyszczenia | Tak |
| Możliwość stosowania filtra do wody | Tak |
| Wyjmowany zaparzacz ułatwiający czyszczenie | Tak |
| Moc | 1350 W |
| Wymiary (W x S x G) | 336 x 180 x 433 mm |
Dane techniczne
| Fason: | Retro style 50's |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne, aluminium |
| Kolor: | Zielony |
| Wymiary: | 18 x 43,3 x 33,6 cm (gł. x szer. x wys.) |
| Zbiornik na kawę: | 150 g |
| Zbiornik na wodę: | 1,4L |
| Ciśnienie: | 19 bar |
| Moc: | 1350 W |
| Waga netto (brutto): | 8.4 kg (11.43 kg) |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
