Staub - Garnuszek żeliwny okrągły La Coquette 2,45 L czarny
Opis
Staub - Garnuszek żeliwny okrągły La Coquette 2,45 L czarny
Od wieków właściwości żeliwa znane są na całym świecie przez kucharzy i rzemieślników wytwarzających naczynia kuchenne. Znana na całym świcie firma Staub opiera się na tej tradycji, produkując emaliowane garnki z żeliwa. Jedną z ekskluzywnych serii żeliwnych garnków jest linia La Coquette.
Garnuszek żeliwny okrągły Staub La Coquette 2,45 L czarny stanowi najwyższej jakości masywny odlew. Posiada wygodny uchwyt oraz stalową gałkę pokrywy, które łatwo się trzyma. Jago wierzch pokryty jest emalią w kolorze czarnym, nakładaną wielokrotnie i wypalaną w temperaturach w zakresie do 1000°C. Wewnątrz naczynia znajduje się powłoka, która zapobiega przywieraniu potraw. Naczynie to można stosować na każdej kuchence, łącznie z indukcyjną. Nadaje się też do piekarnika.
Właściwości
| Linia: | La Coquette |
| Materiał: | żeliwo, stal nierdzewna |
| Kolor: | czarny, srebrny, szary |
| Średnica: | 17,5 cm |
| Wysokość: | 14,8 cm |
| Szerokość: | 29,7 cm |
| Pojemność: | 2,45 L |
| Waga: | 3,5 kg |
| Indukcja: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
ZWILLING J.A. Henckels AG / ZWILLING J.A. Henckels Deutschland GmbH
Grünewalder Strasse 14-22Solingen42657
Niemcy
https://www.zwilling.com/
[email protected]
+49 800 777 4308
