Terre d'Oc - Herbata biała 40 g Organic Flowers Rose
Opis
Herbata biała Organic Flowers
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana organiczna herbata w ilości 40 g z kolekcji Organic Flowers składa się z liści białej herbaty, płatków róży, sproszkowanego buraka oraz ekstraktu z róży. Wykorzystane w niej składniki roślinne pochodzą z upraw ekologicznych. Zapakowana została w opakowanie kolorystyką i wzorem nawiązujące do kwiatów róży. Doskonale sprawdzi się spożywana przez cały dzień, dając chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków lub pracy. By ją odpowiednio przygotować należy użyć 2 cm sześciennych suszu na 250 ml wody o temperaturze 75°C, zaparzając przez około 5 minut.
Składniki herbaty:
biała herbata, płatki róży, sproszkowany burak, ekstrakt z róży
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki z upraw BIO pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 75°C
czas parzenia: 5 minut
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Organic Flowers |
| Kolor opakowania: | Różowy, biały, złoty |
| Rodzaj herbaty: | Biała |
| Ilość herbaty: | 40 g |
| Czas parzenia: | 5 minut |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 75 °C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
biała herbata 76%*, płatki róży 14%*, sproszkowany burak*, ekstrakt z róży
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20