Terre d'Oc - Herbata biała 40 g Thé d'Origine Imperial
Opis
Herbata biała Thé d'Origine
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana biała herbata liściasta Imperial w ilości 40 g z kolekcji Thé d'Origine przygotowana została z mieszanki dwóch chińskich białych herbat - Bai Mu Dan i Whiter Silver Niddle. Wyróżnia się ona aksamitnymi, roślinnymi nutami otoczonymi wykwintnym kwiatowym smakiem. Idealnie nada się ona do picia niezależnie od pory dnia, powalając na chwilę relaksu i pozostawiając w ustach pełen świeżości posmak. By przygotować napar należy użyć 2 centymetrów sześciennych suszu na 250 ml wody o temperaturze 70°C, zaparzając go od 4 do 5 minut.
Składniki herbaty:
chińskie białe herbaty: Bai Mu Dan i Whiter Silver Niddle
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 70°C
czas parzenia: 4-5 minut
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Thé d'Origine |
| Kolor opakowania: | Biały, beżowy |
| Rodzaj herbaty: | Biała |
| Ilość herbaty: | 40 g |
| Czas parzenia: | 4 - 5 minut |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 70 °C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
biała herbata z Chin (Bai Mu Dan 60%, Whiter Silver Niddle 40%)*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20