Terre d'Oc - Herbata biała 50 g White Tea Vanille & Tonka
Opis
Herbata biała White Teas
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, w różnych ilościach i rodzajach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta biała herbata w ilości 50 g jest częścią kolekcji White Teas jest uznaną na całym świecie herbatą góralską. W jej składzie znajdują się liście białej herbaty ze Sri Lanki, naturalny aromat waniliowy, ekstrakt z fasoli tonka, prażone chipsy kakaowce oraz kawa bezkofeinowa. Doskonale sprawdzi się niezależnie od pory dnia, zapewniając niezwykłe doznania swoim wyrafinowanym smakiem. By przygotować herbatę należy zaparzać ją przez około 5 minut, używając 2 cm suszu na 250 ml wody o temperaturze 70 - 80°C.
Składniki herbaty:
biała herbata ze Sri Lanki, naturalny aromat wanilii, ekstrakt z fasoli tonka, prażone chipsy kakaowca, kawa bezkofeinowa
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 70-80°C
czas parzenia: 5 minut
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Thé d'Origine |
| Kolor opakowania: | Żółty, biały, złoty |
| Rodzaj herbaty: | Biała |
| Ilość herbaty: | 50 g |
| Czas parzenia: | 5 minut |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 70 - 80 °C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
biała herbata ze Sri Lanki 81%*, naturalny aromat wanilii*, ekstrakt z fasoli tonka*, prażone chipsy kakaowca*, kawa bezkofeinowa*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20