Terre d'Oc - Herbata zielona 100 g Hospitality Darjeeling
Opis
Herbata zielona Hospitality
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta zielona herbata Darjeeling w ilości 100 g z kolekcji Hospitality przygotowana została ze zrywanych latem u podnóża Himalajów liści herbaty Darjeeling, naturalnego ekstraktu z lotosu, naturalnego ekstraktu z róży oraz płatków kwiatów, dzięki czemu jest intensywna, ale i jednocześnie łagodna i wyjątkowo kwiatowa w smaku. Świetnie się sprawdzi spożywana po południu pozwalając na chwilę relaksu od pracy i codziennych obowiązków. Na 250 ml wody o temperaturze 70-75°C należy użyć 2 centymetrów sześciennych suszu, zaparzając go przez 2-3 minuty.
Składniki herbaty:
zielona herbata Dajeeling, naturalny ekstrakt z lotosu, naturalny ekstrakt róży, płatki kwiatów
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 70-75°C
czas parzenia: 2-3 minuty
czas spożywania: popołudnie
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Hospitality |
| Kolor opakowania: | Różowy, czerwony |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 100 g |
| Czas parzenia: | 2-3 minuty |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 70-75°C |
| Czas spożywania: | Popołudnie |
Skład
zielona herbata Dajeeling z Indii 91%*, naturalny ekstrakt z lotosu 4,5%, naturalny ekstrakt róży*, płatki kwiatów*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20