Terre d'Oc - Herbata zielona 100 g Hospitality Genmaicha
Opis
Herbata zielona Hospitality
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta zielona herbata Genmaicha w ilości 100 g z kolekcji Hospitality przygotowana została z liści uprawianej na bujnych wzgórzach Japonii, jesiennej, zielonej herbaty Sencha, aromatu orzecha laskowego (Bencha) i japońskiego prażonego tradycyjną recepturą ryżu. Świetnie się sprawdzi spożywana po południu pozwalając na chwilę relaksu od pracy i codziennych obowiązków. Na 250 ml wody o temperaturze 75°C należy użyć 1-2 centymetrów sześciennych suszu, zaparzając go przez około 3 minuty.
Składniki herbaty:
jesienna, japońska zielona herbata Sencha z aromatem orzecha laskowego (Bencha), japoński prażony ryż
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
1-2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 75°C
czas parzenia: 3 minuty
czas spożywania: popołudnie
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Hospitality |
| Kolor opakowania: | Limonkowy, czerwony, jasnoróżowy |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 100 g |
| Czas parzenia: | 3 minuty |
| Dozowanie: | 1-2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 75°C |
| Czas spożywania: | Popołudnie |
Skład
jesienna, japońska zielona herbata Sencha z aromatem orzecha laskowego (Bencha) 50%*, japoński prażony ryż 50%*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20