Terre d'Oc - Herbata zielona 100 g Hospitality Jasmin
Opis
Herbata zielona Hospitality
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta herbata w ilości 100 g z kolekcji Hospitality przygotowana została według wieloletniej receptury (liście zielonej herbaty miesza się ze świeżymi kwiatami lotosu, następnie usuwa się ręcznie płatki by uniknąć goryczy) z liści jaśminowej, zielonej herbaty, dzięki czemu ma wyrafinowany, kwiatowy smak. Świetnie się sprawdzi spożywana po południu pozwalając na chwilę relaksu od pracy i codziennych obowiązków. Na 250 ml wody o temperaturze 80°C należy użyć 2 centymetrów sześciennych suszu, zaparzając go przez około 3 minuty.
Składniki herbaty:
jaśminowa, zielona herbata
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 80°C
czas parzenia: 3 minuty
czas spożywania: popołudnie
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Hospitality |
| Kolor opakowania: | Biały, czerwony |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 100 g |
| Czas parzenia: | 3 minuty |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 80°C |
| Czas spożywania: | Popołudnie |
Skład
zielona herbata z Chin aromatyzowana jaśminem 100%*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20