Terre d'Oc - Herbata zielona 80 g Gourmet Sunny Frutti
Opis
Zielona herbata Gourmet
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta zielona herbata Sunny Frutti w ilości 80 g z kolekcji Gourmet przygotowana została z pochodzących z certyfikowanych upraw BIO liści chińskiej herbaty Sencha oraz naturalnych aromatów: z brzoskwini, śliwki mirabelki i wanilii. Wyróżnia się ona słodkim, owocowym smakiem i doskonale sprawdzi się do spożywania rano. Na 250 ml wody należy użyć 2 cm sześciennych suszu. Temperatura parzenia wynosić powinna 80°C, a czas około 3 minuty.
Składniki herbaty:
chińska zielona herbata Sencha, naturalne aromaty (brzoskwiniowy, śliwki mirabelki i wanilii)
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i owocowy smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 80°C
czas parzenia: 3 minuty
czas spożywania: poranek
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Gourmet |
| Kolor opakowania: | Łososiowy |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 80 g |
| Czas parzenia: | 3 minuty |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 80°C |
| Czas spożywania: | Poranek |
Skład
chińska zielona herbata Sencha 81%*, naturalny aromat brzoskwini*, naturalny aromat śliwki mirabelki*, naturalny aromat wanilii*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20