Terre d'Oc - Herbata zielona 80 g Hospitality Yuzu
Opis
Herbata zielona Hospitality
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana liściasta zielona herbata Yuzu w ilości 80 g z kolekcji Hospitality przygotowana została z liści uprawianej w Korei Południowej na wyspie Jeju zielonej herbaty Daejak, kawałków cytryny, ekstraktu yuzu, cytrynowego i ze słodkiej limetki, dzięki czemu ma orzeźwiający, cytrusowy smak. Świetnie się sprawdzi spożywana rano, pobudzając i dając energię do pracy i codziennych obowiązków. Na 250 ml wody o temperaturze 85°C należy użyć 2 centymetrów sześciennych suszu, zaparzając go przez około 3 minuty.
Składniki herbaty:
zielona herbata Daejak, ekstrakt yuzu, kawałki cytryny, ekstrakt z cytryny i słodkiej limetki
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
pobudza i orzeźwia swoim cytrusowym smakiem
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 85°C
czas parzenia: 3 minuty
czas spożywania: poranek
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Hospitality |
| Kolor opakowania: | Żółty, jasnoróżowy |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 80 g |
| Czas parzenia: | 3 minuty |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 85°C |
| Czas spożywania: | Rano |
Skład
zielona herbata Daejak z Korei Południowej 75%*, ekstrakt yuzu 8%*, kawałki cytryny*, ekstrakt z cytryny*, ekstrakt ze słodkiej limetki*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20