Terre d'Oc - Herbata zielona 80 g Thé d'Origine Oolong
Opis
Herbata zielona Thé d'Origine
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana zielona herbata Oolong w ilości 80 g z kolekcji Thé d'Origine przygotowana została z niebieskiej zielonej herbaty pochodzącej z certyfikowanych BIO upraw w Chinach i ma delikatny, lekko waniliowy smak. Doskonale nada się na chwilę południowego relaksu w pojedynkę lub w gronie znajomych czy rodziny, pozwalając na chwilę odpoczynku od pracy i codziennych obowiązków. By przygotować napar należy użyć 2 centymetrów sześciennych suszu na 250 ml wody o temperaturze 90°C i zaparzać od 3 do 5 minut.
Składniki herbaty:
niebieska zielona herbata
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i delikatny, lekko waniliowy smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 90°C
czas parzenia: 3-5 minut
czas spożywania: południe
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Thé d'Origine |
| Kolor opakowania: | Biały, zielony |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 80 g |
| Czas parzenia: | 3 - 5 minut |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 90 °C |
| Czas spożywania: | Południe |
Skład
niebieska zielona herbata z Chin*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20