Terre d'Oc - Herbata zielona 80 g Wellness Slimming
Opis
Herbata zielona Wellness
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana zielona herbata w ilości 80 g z kolekcji Wellness posiada właściwości wspierające poprawne funkcjonowanie ciała i trawienie oraz poprawiające metabolizm. Oprócz suszonych liści zielonej, pochodzącej z Chin herbaty zawiera w swoim składzie m.in. czarną herbatę Pu-erh z Chin, liście czarnej porzeczki, morgi i mniszka oraz cynamon, lukrecję i olejek grejpfrutowy. Idealnie nada się do spożywania o poranku. By przygotować napar należy użyć 2 centymetrów sześciennych suszu na 250 ml wody o temperaturze 85°C i zaparzać od 3 do 5 minut.
Składniki herbaty:
zielona herbata z Chin, czarna herbata Pu-erh z Chin, liście z czarnej porzeczki, prażone ziarna kakaowe, liście moringi, liście mniszka, kardamon, rumianek, liście brzozy, cynamon lukrecja, ekstrakt z cynamonu, olejek eteryczny grejpfrutowy
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
wspiera poprawne funkcjonowanie ciała i trawienie, poprawia metabolizm
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 85°C
czas parzenia: 3-5 minut
czas spożywania: poranek
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Wellness |
| Kolor opakowania: | Wielokolorowy, niebieski, zielony, fioletowy |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 80 g |
| Czas parzenia: | 3 - 5 minut |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 85 °C |
| Czas spożywania: | Poranek |
Skład
zielona herbata z Chin 33,5%*, czarna herbata Pu-erh z Chin 15%*, liście z czarnej porzeczki*, prażone ziarna kakaowe 10%*, liście moringi*, liście mniszka lekarskiego 5%*, kardamon*, rumianek*, liście brzozy*, cynamon*, lukrecja*, ekstrakt z cynamonu*, olejek eteryczny grejpfrutowy 0,2%*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20