Terre d'Oc - Herbata zielona 90 g Regional Bourgogne
Opis
Herbata zielona Regional
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana herbata zielona w ilości 90 g z kolekcji Regional zapakowana została w puszkę designem nawiązującym do krajobrazów Burgundii. Jest to mieszanka łącząca w sobie liście pochodzącej z Chin zielonej herbaty oraz aromat i wyciąg z burgundzkiej czarnej porzeczki. Doskonale nada się do spożywania rano, dając energię do pracy i obowiązków. By ją odpowiednio przygotować należy użyć 2 cm sześciennych suszu na 250 ml wody o temperaturze 80-85 °C i zaparzać przez około 3 minuty.
Składniki herbaty:
zielona herbata z Chin, wyciąg z pączków czarnej porzeczki (Burgundia), naturalny aromat czarnej porzeczki
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki z upraw BIO pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 80-85 °C
czas parzenia: 3 minuty
czas spożywania: poranek
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Regional |
| Kolor opakowania: | Fioletowy |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 90 g |
| Czas parzenia: | 3 minuty |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 80 - 85 °C |
| Czas spożywania: | Poranek |
Skład
zielona herbata z Chin 91%*, wyciąg z pączków czarnej porzeczki (Burgundia) 5%*, naturalny aromat czarnej porzeczki*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20