Terre d'Oc - Herbata zielona 90 g Regional Lorraine
Opis
Herbata zielona Regional
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana herbata zielona w ilości 90 g z kolekcji Regional zapakowana została w puszkę designem nawiązującym do krajobrazu Lotaryngii. Jest to mieszanka łącząca w sobie liście pochodzącej z Chin zielonej herbaty, naturalny aromat śliwki mirabelki pochodzącej z ekologicznych upraw Lotaryngii i naturalny aromat brzoskwiniowy. Doskonale nada się do spożywania rano, dając energię do pracy i obowiązków. By ją odpowiednio przygotować należy użyć 2 cm sześciennych suszu na 250 ml wody o temperaturze 80 °C i zaparzać przez około 3 minuty.
Składniki herbaty:
chińska zielona herbata, naturalny aromat śliwki mirabelki, naturalny aromat brzoskwiniowy
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki z upraw BIO pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 80 °C
czas parzenia: 3 minuty
czas spożywania: poranek
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Regional |
| Kolor opakowania: | Zielony |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 90 g |
| Czas parzenia: | 3 minuty |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 80 °C |
| Czas spożywania: | Poranek |
Skład
chińska zielona herbata 91%*, naturalny aromat śliwki mirabelki 5%*, naturalny aromat brzoskwiniowy*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20