Terre d'Oc - Herbata zielona w torebkach 10 x 1,8 g Hospitality Yuzu
Opis
Herbata zielona w torebkach Hospitality
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana zielona herbata w naturalnych, muślinowych torebkach w ilości 10 x 1,8 g z kolekcji Hospitality przygotowana została z liści pochodzącej z certyfikowanych BIO upraw z Korei Południowej na wyspie Jeju zielonej herbaty Daejak, wyciągu z yuzu, kawałków cytryny i wyciągów z cytryny oraz słodkiej limetki, dzięki czemu ma orzeźwiający, cytrusowy smak. Doskonale nada się do spożywania rano pobudzając i dając energię do pracy oraz codziennych obowiązków. By ją przygotować należy wykorzystać jedną torebkę na 250 ml wody o temperaturze 85°C, zaparzając przez około 5 minut.
Składniki herbaty:
zielona herbata Daejak (Korea Południowa), wyciąg z yuzu, kawałki cytryny, wyciąg z cytryny, wyciąg z limetki słodkiej
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
muślinowe, naturalne torebki
1 torebka na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 85°C
czas parzenia: 5 minut
czas spożywania: poranek
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Hospitality |
| Kolor opakowania: | Żółty, jasnoróżowy |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 10 torebek x 1,8 g |
| Czas parzenia: | 5 minut |
| Dozowanie: | 1 torebka na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 85°C |
| Czas spożywania: | Poranek |
Skład
zielona herbata Daejak z Korei Południowej 75%*, ekstrakt yuzu 8%*, kawałki cytryny*, ekstrakt z cytryny*, ekstrakt ze słodkiej limetki*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20