Terre d'Oc - Herbata zielona w torebkach 10 x 2 g Hospitality Menthe
Opis
Herbata zielona w torebkach Hospitality
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one na sztuki lub z zestawach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak to nie jedyne zalety produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana zielona herbata w naturalnych, muślinowych torebkach w ilości 10 x 2 g z kolekcji Hospitality przygotowana została z pochodzących z certyfikowanych upraw BIO liści zielonej herbaty typu Gunpowder i liści mięty, dzięki czemu nie tylko dobrze gasi pragnienie, ale i poprawia trawienie, ciesząc roślinnym, świeżym smakiem. Doskonale nada się do spożywania po południu pozwalając na chwilę relaksu od pracy i codziennych obowiązków. By ją przygotować należy wykorzystać jedną torebkę na 250 ml wody o temperaturze 85°C, zaparzając przez około 3 minuty.
Składniki herbaty:
zielona herbata Gunpowder, liście mięty
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
muślinowe, naturalne torebki
1 torebka na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 85°C
czas parzenia: 3 minuty
czas spożywania: popołudnie
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Hospitality |
| Kolor opakowania: | Brązowy, pomarańczowy |
| Rodzaj herbaty: | Zielona |
| Ilość herbaty: | 10 torebek x 2 g |
| Czas parzenia: | 3 minuty |
| Dozowanie: | 1 torebka na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 85°C |
| Czas spożywania: | Popołudnie |
Skład
zielona herbata Gunpowder z Chin 60%*, liście mięty 40%*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20