Terre d'Oc - Herbata ziołowa 35 g Pretty Mięta
Opis
Herbata ziołowa Pretty
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one w różnych ilościach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak smak to nie jedyna zaleta produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana herbata ziołowa w ilości 35 g z kolekcji Pretty wyróżnia się prostym składem: zawiera jedynie suszoną miętę pieprzową. Została w całości wyprodukowana we Francji. Napar z niej wykonany doskonale nada się do poprawy komfortu trawiennego, pomoże stymulować układ odpornościowy i w uzyskaniu spokojnego snu. Świetnie sprawdzi się spożywany o każdej porze dnia. By przygotować napar należy użyć 2 centymetrów sześciennych ziół na 250 ml wody, zaparzając je przez 4 minuty w temperaturze 90°C.
Składniki herbaty:
mięta pieprzowa
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 90°C
czas parzenia: 4 minuty
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Pretty |
| Kolor opakowania: | Biały, zielony |
| Rodzaj herbaty: | Ziołowa |
| Ilość herbaty: | 35 g |
| Czas parzenia: | 4 minuty |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 90 °C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
mięta pieprzowa*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20