Terre d'Oc - Herbata ziołowa 40 g Wellness Meditation
Opis
Herbata ziołowa Wellness
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one w różnych ilościach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak smak to nie jedyna zaleta produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana herbata ziołowa w ilości 40 g z kolekcji Wellness składa się m.in. z głogu, liści melisy, kwiatów kocanki, aromatu i olejku eterycznego ylang. Mieszanka ma słodko-kwiatowy, wzmocniony olejkami eterycznymi smak. Posiada właściwości kojące i uspokajające, dzięki którym nada się do wyciszania czy łagodzenia stresu. Można ją spożywać przez cały dzień. By przygotować napar należy użyć 1 centymetra sześciennego ziół na 250 ml wody, zaparzając przez 5 minut w temperaturze 90°C.
Składniki herbaty:
głóg, liście melisy, kwiaty kocanki, naturalny aromat ylang, naturalny aromat liścia laurowego, olejek eteryczny ylang
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
1 cm sześcienny na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 90°C
czas parzenia: 5 minut
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Wellness |
| Kolor opakowania: | Różowy |
| Rodzaj herbaty: | Ziołowa |
| Ilość herbaty: | 40 g |
| Czas parzenia: | 5 minut |
| Dozowanie: | 1 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 90 °C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
głóg 59,3%*, liście melisy 16,5%*, kwiaty kocanki 15%*, naturalny aromat ylang*, naturalny aromat liścia laurowego*, olejek eteryczny ylang 0,2%*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20