Terre d'Oc - Herbata ziołowa 80 g World Lapacho
Opis
Herbata ziołowa World
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one w różnych ilościach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak smak to nie jedyna zaleta produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana herbata ziołowa w ilości 80 g z kolekcji World przygotowana została z rosnącego na dużych wysokościach u podnóża puszczy amazońskiej w Brazylii drzewa Pau d'Arco. Wyróżnia się jasnym, orzechowym kolorem i lekko drzewnym smakiem łączącym w sobie także orzeźwiającą pomarańczę i cierpki hibiskus. Napój ten ma działanie rewitalizujące i można go spożywać przez cały dzień. By przygotować napar należy użyć 1 centymetra sześciennego ziół na 250 ml wody, zaparzając przez 5 minut w temperaturze 90°C.
Składniki herbaty:
lapacho z drzewa Pau d'Arco, pomarańcza, hibiskus
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
1 cm sześcienny na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 90°C
czas parzenia: 5 minut
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | World |
| Kolor opakowania: | Czerwony, pomarańczowy, turkusowy, żółty |
| Rodzaj herbaty: | Ziołowa |
| Ilość herbaty: | 80 g |
| Czas parzenia: | 5 minut |
| Dozowanie: | 1 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 90 °C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
lapacho z drzewa Pau d'Arco, pomarańcza, hibiskus
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20