Terre d'Oc - Herbata ziołowa 80 g World Mate
Opis
Herbata ziołowa World
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one w różnych ilościach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak smak to nie jedyna zaleta produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana herbata ziołowa w ilości 80 g z kolekcji World przygotowana została z pochodzącej z Południowej Ameryki yerba mate, połączonej z miętą pieprzową i cytryną. Wyróżnia się silnym, roślinnym zapachem, orzeźwiającym smakiem i ma działanie pobudzające, dlatego zaleca się spożywać ją o poranku. Świetnie nada się także do ugaszenia pragnienia. By przygotować napar należy użyć 1 centymetra sześciennego ziół na 250 ml wody, zaparzając przez 5 minut w temperaturze 90°C.
Składniki herbaty:
mate, mięta pieprzowa, naturalny aromat cytrynowy, ekstrakt z cytrusów
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
1 cm sześcienny na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 90°C
czas parzenia: 5 minut
czas spożywania: poranek
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | World |
| Kolor opakowania: | Wielokolorowy, przewaga odcieni pomarańczowego |
| Rodzaj herbaty: | Ziołowa |
| Ilość herbaty: | 80 g |
| Czas parzenia: | 5 minut |
| Dozowanie: | 1 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 90 °C |
| Czas spożywania: | Poranek |
Skład
mate (Brazylia) 83%*, mięta pieprzowa 12%*, naturalny aromat cytrynowy*, ekstrakt z cytrusów*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20