Terre d'Oc - Herbata ziołowa 90 g Christmas Snow Reverie
Opis
Herbata ziołowa Christmas
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one w różnych ilościach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak smak to nie jedyna zaleta produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana herbata ziołowa Snow Reverie ilości 90 g z kolekcji Christmas składa się m.in. z cynamonu, melisy, liści jeżyn, płatków nagietka i bławatka. Wszystkie z jej składników pochodzą z certyfikowanych BIO upraw. Herbata doskonale nada się na popołudniowy relaks umilając czas w chłodny dzień. Można ją będzie zakupić także na prezent. By odpowiednio przygotować napar należy użyć 2 centymetrów sześciennych fusów na 250 ml wody, zaparzając od 5 do 10 minut w temperaturze 40°C.
Składniki herbaty:
cynamon (Cinnamomum verum) (Sri Lanka), melisa, liście jeżyn, skórki pomarańczy, jabłko, lukrecja, goździki, płatki nagietka, płatki bławatka, cynamon (Cinnamomum cassia)
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 40°C
czas parzenia: 5 - 10 minut
czas spożywania: popołudnie
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Christmas |
| Kolor opakowania: | Różowy, czerwony, złoty |
| Rodzaj herbaty: | Ziołowa |
| Ilość herbaty: | 90 g |
| Czas parzenia: | 5 - 10 minut |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 40 °C |
| Czas spożywania: | Popołudnie |
Skład
cynamon (Cinnamomum verum) (Sri Lanka) 34%*, melisa lekarska*, liście jeżyn*, skórki pomarańczy 10%*, jabłko*, lukrecja*, goździki*, płatki nagietka*, płatki bławatka*, cynamon (Cinnamomum cassia) 2%*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20