Terre d'Oc - Herbata ziołowo-owocowa 70 g Pretty Morela
Opis
Herbata ziołowo-owocowa Pretty
Marka Terre d'Oc oferuje różnego rodzaju herbaty, które tworzone są z naturalnych, etycznie pozyskiwanych składników, dzięki czemu mają wysoką jakość i wyjątkowy smak. Dostępne są one w różnych ilościach, tak by można było bez trudu dobrać produkt dla siebie. Jednak smak to nie jedyna zaleta produktów tej marki - herbaty sprzedawane są w unikalnych, estetycznie prezentujących się opakowaniach, które wspaniale prezentować się będą w szafkach i na półkach.
Prezentowana herbata ziołowo-owocowa w ilości 70 g z kolekcji Pretty wyróżnia się smakiem łączącym w sobie m.in. morelę, truskawkę, aronię, płatki kwiatów, liście jeżyny i lipę. Wszystkie wykorzystane w niej składniki pochodzą z certyfikowanych BIO upraw, a zastosowane aromaty są w pełni naturalne. Napar doskonale sprawdzi się na każdą porę dnia, oferując chwilę przyjemności od codziennej pracy czy obowiązków. By go przygotować należy użyć 2 centymetrów sześciennych fusów na 250 ml wody, zaparzając przez 5 minut w temperaturze 90 °C. Ozdobne opakowanie sprawia, że herbatę zakupić można także jako unikalny prezent.
Składniki herbaty:
kawałki jabłka (Niemcy), liście jeżyny, aronia, lipa, naturalny aromat moreli i naturalny aromat truskawki, kawałki truskawki, płatki kwiatów
Właściwości herbaty:
unikalny aromat i smak
naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób
umieszczona w estetycznym, unikalnym opakowaniu
2 cm sześcienne na 250 ml wody
temperatura zaparzania: 90°C
czas parzenia: 5 minut
czas spożywania: cały dzień
Właściwości
| Producent: | Terre d'Oc |
| Kolekcja: | Pretty |
| Kolor opakowania: | Jasnoniebieski |
| Rodzaj herbaty: | Ziołowo-owocowa |
| Ilość herbaty: | 70 g |
| Czas parzenia: | 5 min |
| Dozowanie: | 2 cm³ na 250 ml |
| Temperatura zaparzania: | 90 °C |
| Czas spożywania: | Cały dzień |
Skład
kawałki jabłka (Niemcy)*, liście jeżyny*, aronia*, lipa 9%*, naturalny aromat moreli 6,5%*, naturalny aromat truskawki 1,5%*, kawałki truskawki 1%*, płatki kwiatów*
*składniki pochodzące z ekologicznych upraw
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Terre d’Oc Evolution
Zone artisanale La TrancheVilleneuve04180
Francja
https://www.terredoc.com/en/
[email protected]
+33 04 92 79 40 20