Woood - Lampa wisząca Kace czarna
299,00 zł
Opis
Woood - Lampa wisząca Kace czarna
Marka Woood ma coś wprost idealnego dla miłośników naturalnych dodatków. Lampa wisząca Kace została wykonana z metalowej ramy oplecionej czarną jutą. Jej geometryczny, unikatowy kształt ożywi aranżację dodając aranżacji nowoczesnego stylu. Kace daje delikatne, klimatyczne światło - wprost idealne do salonu lub sypialni. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych.
Lampa Kace nadaje się do dużej oprawki E27 max. 60 W i jest wyposażona w 2-metrowy czarny kabel. Lampa nadaje się do podłączenia do ściemniacza.
Właściwości
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 1,4 kg |
| Długość kabla: | 2 m |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 26 cm |
| Materiał: | juta |
| Źródło światła: | E27 / 60W |
| Szerokość: | 45 cm |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
De Eekhoorn Dutch Furniture BV
Jan Tinbergenweg 1ZV Hoorn1689
Holandia
https://woood.nl/
[email protected]
+31 889666300
