Zuiver - Lampa biurkowa LUB
799,00 zł
Opis
Zuiver - Lampa biurkowa LUB
Szukasz stylowej lampy biurkowej? Lampka z serii LUB będzie nie tylko modnym elementem dekoracyjnym, ale także doskonałym źródłem światła. Lampa wykonana została z wytrzymałego żelaza w odcieniu czerni. Praktyczny włącznik jest umieszczony w kloszu, dodatkowym atutem jest możliwość trzy stopniowej regulacji trybu świecenia. Ramię lampy posiada matowe wykończenie. Produkty z serii LUB nadają wnętrzom ciekawego, loftowego charakteru. Lampa biurkowa lub wyposażona została w żarówkę LED.
Właściwości
| Długość: | 47,50 cm |
| Szerokość: | 20,00 cm |
| Wysokość: | 45,00 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Materiał: | żelazo |
| Źródło światła: | Wbudowane oświetlenie LED (5W), 3000 K |
| Waga: | 2.70 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551NB
Holandia
https://www.zuiver.com/
[email protected]
+31 88 511 6090
