Zuiver - Lampa podłogowa ARC (biała)
1799,00 zł
Opis
Zuiver - Lampa podłogowa ARC (biała)
Lampa ARC w kolorze białym, utrzymana w nowoczesnym stylu, idealnie będzie się prezentować w salonie, sypialni lub pokoju młodzieżowym. Dopasuje się do prawie każdej aranżacji. Posiada asymetyczny abażur, który bez wątpienia przyciągnie wzrok i uzupełni wnętrze. Można w niej zastosować światło typu LED, dzięki czemu będzie energooszczędna.
Specyfikacja:
- kolor: biały
- materiał: abażur 100 % poliester, metalowa podstawa
- Wymiary abażura: 40/60 cm x 25 cm (Ø x szer. x wys.)
- Wymiary całkowite: 60 cm x 199,5 cm x 222,5 cm (szer. X dł. X wys.)
- Źródło światła: E27 / 32W
- 210 cm czarny kabel
- Wbudowany włącznik / wyłącznik
- Napięcie: Napięcie sieciowe (220V-240V)
Właściwości
| Źródło światła: | E27 / 32W |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | Abażur 100% poliester, metalowa podstawa |
| Długość kabla: | 210 cm |
| Waga: | 16.0 kg |
| Wymiary abażura: | 40/60 cm x 25 cm (Ø x szer. x wys.) |
| Wysokość: | 222.5 cm |
| Długość: | 199.5 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551NB
Holandia
https://www.zuiver.com/
[email protected]
+31 88 511 6090
