Dunavox - Chłodziarka do wina FLOW-8 Czarna
Opis
Chłodziarka do wina FLOW-8
Dunavox to wielokrotnie nagradzana marka oferująca profesjonalne rozwiązania do przechowywania i chłodzenia wina w domu. Jej produkty wyróżnia minimalistyczny i funkcjonalny design, praktyczny układ wnętrz, najnowocześniejsza technologia i energooszczędna wydajność.
Chłodziarka do wina Flow-8 w kolorze czarnym mieści do 9 butelek. Jest to jednostrefowy model przeznaczony do zabudowy podblatowej. Elegancki wygląd i wykonany ze stali nierdzewnej uchwyt drzwiczek nadają chłodziarce wyjątkowo reprezentacyjny charakter w nowoczesnych kuchniach. Jednocześnie kompaktowe wymiary sprawiają, że świetnie nadaje się do ograniczonej przestrzeni - będzie idealnym wyborem do mieszkań, biur czy małych kuchni. Przechowywane wewnątrz butelki podparte są na stałych półkach umieszczonych w oszałamiającym, jasnobiałym wnętrzu. Produkt doskonale sprawdzi się dla miłośników wina, którzy pragną przechowywać swoją kolekcję w optymalnych warunkach.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Podblatowy |
| Pojemność - ilość butelek (butelka Bordeaux 0,75 litra) | 9 (7 na półkach, 2 na stojąco) |
| Sposób otwierania | Uchwyt |
| Rodzaj zawiasów | Standard |
| Rodzaj wyświetlacza | Dotykowy LED |
| Ilość stref | 1 |
| Zakres chłodzenia | 5-18°C |
| Dodatkowe informacje | Tylko do butelek Bordeaux |
| Nagrzewnica PTC | Nie |
| Wymagania dot. Instalacji | Wentylacja cokołowa |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 133 kWh/a |
| Moc podłączeniowa | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Wymiary opakowania (WxSxG) w mm | 860x175x590mm |
| Wymiary produktu (WxSxG) w mm | 820x145x548mm |
| Nóżki | Regulacja pomiędzy 10-70mm * w zależności od modelu |
| Półki | Drewniane, zamontowane na stałe |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Kompresor bezdrganiowy | Tak |
| Sposób chłodzenia | Chłodzenie wspomagane wentylatorem, kompresor |
| Drzwi | Odwracalne, 2 szyby z powłoką Low-E, zabezpieczone przed UV i IR |
| Oświetlenie | Białe światło LED |
| Wifi + Smart APP | Nie |
| Gwarancja | 3 Lata |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
DUNAVOX
Fehérkő u. 8/bFót2151
Węgry
https://dunavox.com/
[email protected]
+36 27 594 054