Dunavox - Chłodziarka do wina GRANDE 194 Czarna
14 599,00 zł
Opis
Chłodziarka do wina GRANDE 194
Dunavox GRANDE 194 to imponująca chłodziarka, stworzona dla miłośników wina oraz profesjonalistów, którzy potrzebują przestrzeni na dużą kolekcję butelek. Elegancki design i zaawansowane technologie zapewniają idealne warunki do przechowywania wina.
Jednostrefowy, wolnostojący model do przechowywania 183 butelek z serii Grande firmy Dunavox. Elegancki wygląd. DUNAVOX Grande-194 pasuje idealnie do nowoczesnych kuchni, hoteli i restauracji. Butelki są umieszczone na drewnianych półkach w oszałamiającym jasnoniebieskim wnętrzu. Należy pamiętać, że ten model nadaje się do użytku wolnostojącego lub do zabudowy.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Do zabudowy lub wolnostojący |
| Pojemność - ilość butelek (butelka Bordeaux 0,75 litra) | 183 |
| Sposób otwierania | uchwyt |
| Rodzaj zawiasów | Standard |
| Rodzaj wyświetlacza | Dotykowy LED |
| Ilość stref | 1 |
| Zakres chłodzenia | 5 - 20 °C |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabudowy, wymagana wentylacja cokołem |
| Nagrzewnica PTC | Tak |
| Wymagania dot. Instalacji | Wentylacja cokołowa |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 179 kWh/a |
| Moc podłączeniowa | 220-240V, 50Hz, 1,1 A |
| Wymiary opakowania (WxSxG) w mm | 1970x700x745 mm |
| Wymiary produktu (WxSxG) w mm | 1835x655x680 mm |
| Nóżki | - |
| Półki | Drewniane, teleskopowe |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Kompresor bezdrganiowy | Tak |
| Sposób chłodzenia | Chłodzenie wspomagane wentylatorem, kompresor |
| Drzwi | Odwracalne, 3 szyby, zabezpieczone przed UV |
| Oświetlenie | Niebieski LED |
| Wifi + Smart APP | Nie |
| Gwarancja | 3 Lata |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
DUNAVOX
Fehérkő u. 8/bFót2151
Węgry
https://dunavox.com/
[email protected]
+36 27 594 054
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami w grozi porażeniem prądem.
Nie umieszczać grzałek, ognia ani innych źródeł ciepła w pobliżu urządzenia.
Przechowywać chłodziarkę poza zasięgiem dzieci.
Nie pozwalać dzieciom bawić się w środku urządzenia – ryzyko uwięzienia.
