Dunavox - Chłodziarka do wina HOME 20
2899,00 zł
Sugerowana cena producenta: 2999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2999,00 zł
Opis
Chłodziarka do wina HOME 20
Chłodziarka do wina HOME 20 Dunavox to kompaktowe i stylowe urządzenie stworzone z myślą o miłośnikach wina, którzy potrzebują niewielkiej, ale funkcjonalnej przestrzeni do przechowywania swojej kolekcji. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniach, domach oraz mniejszych lokalach gastronomicznych.
Model jednostrefowy, mieszczący 20 butelek. Chłodziarka ma wpuszczany uchwyt, a butelki spoczywają na solidnych drewnianych półkach. Chłodziarka umożliwia przechowywanie otwartych butelek. To urządzenie nie nadaje się do zabudowy lub
instalacji pod blatem.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Wolnostojący |
| Pojemność - ilość butelek (butelka Bordeaux 0,75 litra) | 20 |
| Sposób otwierania | uchwyt zintegrowany z drzwiami |
| Rodzaj zawiasów | Górne |
| Rodzaj wyświetlacza | Dotykowy LED |
| Ilość stref | 1 |
| Zakres chłodzenia | 4 - 18 °C |
| Dodatkowe informacje | Możliwość przechowywania otwartych butelek |
| Nagrzewnica PTC | Nie |
| Wymagania dot. Instalacji | Wolnostojący |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 136 kWh/a |
| Moc podłączeniowa | 220-240V, 50Hz, 0,55 A |
| Wymiary opakowania (WxSxG) w mm | 710x550x505 mm |
| Wymiary produktu (WxSxG) w mm | 660x430x480 mm |
| Nóżki | - |
| Półki | Drewniane, przesuwne |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Kompresor bezdrganiowy | Tak |
| Sposób chłodzenia | Chłodzenie bezpośrednie, kompresor |
| Drzwi | NIEODWRACALNE, 2 szyby, zabezpieczone przed UV |
| Oświetlenie | Niebieskie LED |
| Wifi + Smart APP | Nie |
| Gwarancja | 3 Lata |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
DUNAVOX
Fehérkő u. 8/bFót2151
Węgry
https://dunavox.com/
[email protected]
+36 27 594 054
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami w grozi porażeniem prądem.
Nie umieszczać grzałek, ognia ani innych źródeł ciepła w pobliżu urządzenia.
Przechowywać chłodziarkę poza zasięgiem dzieci.
Nie pozwalać dzieciom bawić się w środku urządzenia – ryzyko uwięzienia.
