Dunavox - Chłodziarka do wina HOME 28
3199,00 zł
Sugerowana cena producenta: 3299,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3299,00 zł
Opis
Chłodziarka do wina HOME 28
Chłodziarka do wina HOME 28 Dunavox to eleganckie i funkcjonalne urządzenie przeznaczone do przechowywania średniej wielkości kolekcji win w optymalnych warunkach. Model ten łączy nowoczesny design z wysoką wydajnością, doskonale wpasowując się zarówno w domowe wnętrza, jak i mniejsze przestrzenie komercyjne.
Model jednostrefowy, mieszczący 28 butelek. Chłodziarka posiada wpuszczany uchwyt. Butelki spoczywają na solidnych drewnianych półkach. Chłodziarka umożliwia przechowywanie otwartych butelek. To urządzenie nie nadaje się do zabudowy lub instalacji pod blatem.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Wolnostojący |
| Pojemność - ilość butelek (butelka Bordeaux 0,75 litra) | 28 |
| Sposób otwierania | uchwyt zintegrowany z drzwiami |
| Rodzaj zawiasów | Górne |
| Rodzaj wyświetlacza | Dotykowy LED |
| Ilość stref | 1 |
| Zakres chłodzenia | 4 - 18 °C |
| Dodatkowe informacje | Możliwość przechowywania otwartych butelek |
| Nagrzewnica PTC | Nie |
| Wymagania dot. Instalacji | Wolnostojący |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 139 kWh/a |
| Moc podłączeniowa | 220-240V, 50Hz, 0,55 A |
| Wymiary opakowania (WxSxG) w mm | 895x570x505 mm |
| Wymiary produktu (WxSxG) w mm | 845x430x480 mm |
| Nóżki | - |
| Półki | Drewniane, przesuwne |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Kompresor bezdrganiowy | Tak |
| Sposób chłodzenia | Chłodzenie bezpośrednie, kompresor |
| Drzwi | NIEODWRACALNE, 2 szyby, zabezpieczone przed UV |
| Oświetlenie | Niebieskie LED |
| Wifi + Smart APP | Nie |
| Gwarancja | 3 Lata |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
DUNAVOX
Fehérkő u. 8/bFót2151
Węgry
https://dunavox.com/
[email protected]
+36 27 594 054
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami w grozi porażeniem prądem.
Nie umieszczać grzałek, ognia ani innych źródeł ciepła w pobliżu urządzenia.
Przechowywać chłodziarkę poza zasięgiem dzieci.
Nie pozwalać dzieciom bawić się w środku urządzenia – ryzyko uwięzienia.
