Dunavox - Chłodziarka do wina HOME 48
4099,00 zł
Sugerowana cena producenta: 4199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4199,00 zł
Opis
Chłodziarka do wina HOME 48
Chłodziarka do wina HOME 48 Dunavox to eleganckie i pojemne urządzenie zaprojektowane z myślą o przechowywaniu większych kolekcji wina w domowych i półprofesjonalnych warunkach. Model ten wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, nowoczesnym designem oraz dbałością o każdy szczegół, aby zapewnić winom optymalne warunki dojrzewania i przechowywania.
Model jednostrefowy, mieszczący 48 butelek. Chłodziarka ma wpuszczany uchwyt, a butelki spoczywają na solidnych drewnianych półkach. Chłodziarka umożliwia przechowywanie otwartych butelek. To urządzenie nie nadaje się do zabudowy lub
instalacji pod blatem. Model ten posiada mechaniczny termostat, co czyni go wysoce niezawodnym.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Wolnostojący |
| Pojemność - ilość butelek (butelka Bordeaux 0,75 litra) | 48 |
| Sposób otwierania | uchwyt zintegrowany z drzwiami |
| Rodzaj zawiasów | Górne |
| Rodzaj wyświetlacza | Manualny |
| Ilość stref | 1 |
| Zakres chłodzenia | 4 - 18 °C |
| Dodatkowe informacje | Temperaturę można ustawić za pomocą ręcznego termostatu |
| Nagrzewnica PTC | Nie |
| Wymagania dot. Instalacji | Wolnostojący |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 144 kWh/a |
| Moc podłączeniowa | 220-240V, 50Hz, 0,55 A |
| Wymiary opakowania (WxSxG) w mm | 855x590x580 mm |
| Wymiary produktu (WxSxG) w mm | 845x540x540 mm |
| Nóżki | - |
| Półki | Drewniane, przesuwne |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Kompresor bezdrganiowy | Tak |
| Sposób chłodzenia | Chłodzenie bezpośrednie, kompresor |
| Drzwi | NIEODWRACALNE, 2 szyby, zabezpieczone przed UV |
| Oświetlenie | Niebieskie LED |
| Wifi + Smart APP | Nie |
| Gwarancja | 3 Lata |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
DUNAVOX
Fehérkő u. 8/bFót2151
Węgry
https://dunavox.com/
[email protected]
+36 27 594 054
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami w grozi porażeniem prądem.
Nie umieszczać grzałek, ognia ani innych źródeł ciepła w pobliżu urządzenia.
Przechowywać chłodziarkę poza zasięgiem dzieci.
Nie pozwalać dzieciom bawić się w środku urządzenia – ryzyko uwięzienia.
