Dunavox - Chłodziarka do wina HOME 50
6499,00 zł
Sugerowana cena producenta: 6599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6599,00 zł
Opis
Chłodziarka do wina HOME 50
Chłodziarka do wina HOME 50 Dunavox to eleganckie i pojemne urządzenie zaprojektowane z myślą o przechowywaniu większych kolekcji wina w domowych i półprofesjonalnych warunkach. Model ten wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, nowoczesnym designem oraz dbałością o każdy szczegół, aby zapewnić winom optymalne warunki dojrzewania i przechowywania.
Model z dwiema strefami na 50 butelek. Chłodziarka ma zagłębioną klamkę drzwi, a butelki są podparte na solidnych drewnianych półkach. Ta chłodziarka umożliwia przechowywanie otwartych butelek. Górna strefa musi być zimniejsza niż dolna, różnica temperatur między strefami nie może przekraczać 6°C. Ta jednostka nie nadaje się do zabudowy lub pod blatem.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Wolnostojący z kanałem wentylacyjnym |
| Pojemność - ilość butelek (butelka Bordeaux 0,75 litra) | 50 |
| Sposób otwierania | uchwyt zintegrowany z drzwiami |
| Rodzaj zawiasów | Górne |
| Rodzaj wyświetlacza | Manualny |
| Ilość stref | 2 |
| Zakres chłodzenia | 4 - 18 °C / 4 - 18 |
| Dodatkowe informacje | Właściwa wentylacja nad i wokół urządzenia daje możliwość zabudowy |
| Nagrzewnica PTC | Tak |
| Wymagania dot. Instalacji | Wymagany kanał wentylacyjny |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 146 kWh/a |
| Moc podłączeniowa | 220-240V, 50Hz, 0,5 A |
| Wymiary opakowania (WxSxG) w mm | 1370x555x545 mm |
| Wymiary produktu (WxSxG) w mm | 1295x480x470 mm |
| Nóżki | - |
| Półki | Drewniane, przesuwne |
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Kompresor bezdrganiowy | Tak |
| Sposób chłodzenia | Chłodzenie bezpośrednie, kompresor |
| Drzwi | NIEODWRACALNE, 2 szyby |
| Oświetlenie | Niebieskie LED |
| Wifi + Smart APP | Nie |
| Gwarancja | 3 Lata |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
DUNAVOX
Fehérkő u. 8/bFót2151
Węgry
https://dunavox.com/
[email protected]
+36 27 594 054
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami w grozi porażeniem prądem.
Nie umieszczać grzałek, ognia ani innych źródeł ciepła w pobliżu urządzenia.
Przechowywać chłodziarkę poza zasięgiem dzieci.
Nie pozwalać dzieciom bawić się w środku urządzenia – ryzyko uwięzienia.
