Dutchbone - Fotel lounge DOLLY (bordowy)
2479,20 zł
Sugerowana cena producenta: 3099,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099,00 zł
Opis
Dutchbone - Fotel lounge DOLLY
Niezwykle stylowy fotel DOLLY stanie się idealnym uzupełnieniem i doda charakteru nawet najprostszej aranżacji. Dzięki szerokiemu oparciu i miękkiej fakturze jest bardzo wygodny i komfortowy. Elegancki materiał idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Niebanalna kolorystka w połączeniu z drewnem prezentuje się unikatowo. Fotel występuje w czterech wariantach kolorystycznych.
Lakierowane nogi z litego drewna gumowego. Stalowe nóżki z mosiężnym wykończeniem malowane proszkowo.
Właściwości
| Długość: | 67 cm |
| Szerokość: | 71 cm |
| Szerokość siedzenia: | 49 cm |
| Waga: | 17 kg |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kolor: | bordowy |
| Materiał: | 100 % tkaniny poliestrowej aksamitnej o właściwościach trudnopalnych. |
| Wysokość siedzenia: | 47 cm |
| Głębokość siedzenia: | 49 cm |
| Maksymalne obciążenie: | 180 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
