Dutchbone - Lampa podłogowa Archer L
649,00 zł
Opis
Lampa Archer L
Lampa do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Łączy w sobie elegancki wygląd oraz oryginalność. Lampa podłogowa Archer wygląda pięknie nawet wtedy gdy jest wyłączona. Klosz składa się z dwóch warstw siatki o różnej grubości oczek. Środkowa siatka jest w kolorze złotym natomiast zewnętrzna w kolorze czarnym. Po włączeniu tworzy w pomieszczeniu ciepły i miły nastrój.
Właściwości
| Materiał: | żelazo |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Długość: | 29,5 cm |
| Szerokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Długość kabla: | 120 cm |
| Źródło światła: | E27 / 40W |
| Waga: | 2,7 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
