Dutchbone - Lampa podłogowa Archer M
449,00 zł
Opis
Lampa podłogowa Archer M
Lampa dzięki, której każde pomieszczenie nabierze nowoczesnego wyrazu. To propozycja dla osób ceniących oryginalny design. Wykorzystanie trójnoga dodaje lampie lekkości. Klosz składa się z dwóch warstw siatki o różnej wielkości i kształcie oczek. Wewnętrzna siateczka ma kolor złota, zewnętrzna czarny. Lampa ta to połączenie elegancji i nowoczesności.
Właściwości
| Materiał: | żelazo |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Długość: | 25,5 cm |
| Szerokość: | 27 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Długość kabla: | 120 cm |
| Źródło światła: | E27 / 40W |
| Waga: | 2,3 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
