Dutchbone - Lampa podłogowa Archer XL
749,00 zł
Opis
Lampa Archer XL
Niezwykła lampa podłogowa, która pasować będzie do różnych wnętrz szczególnie nowoczesnych. Jest to również doskonały pomysł na prezent dla osób ceniących sobie oryginalny wygląd w połączeniu funkcjonalnością. Ciekawym rozwiązaniem jest klosz składający się z dwóch warstw siatki w kolorach czarnym i złotym. Lampa Archer pozwoli stworzyć niezwykłą atmosferę i doda uroku każdemu wnętrzu.
Właściwości
| Materiał: | żelazo |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Długość: | 35 cm |
| Szerokość: | 37,5 cm |
| Wysokość: | 111 cm |
| Długość kabla: | 120 cm |
| Źródło światła: | E27 / 40W |
| Waga: | 3,2 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
