Dutchbone - Lampa stołowa Devi czarna
699,00 zł
Opis
Lampa stołowa Devi czarna
Klasyczna i elegancka lampa stołowa Devi stanie się efektownym elementem wyposażenia biurka. Z powodzeniem zastąpi lampkę nocną a ustawiona w salonie wprowadzi przyjemny nastrój. Klosz i podstawa wykonane zostały z żelaza a korpus z mosiądzu. Lampka zajmuje niewiele miejsca oraz ma możliwość regulacji kąta padanie światła dzięki czemu jest funkcjonalna. Połączenie ponadczasowej czerni oraz złota nada szyku każdemu wnętrzu.
Właściwości
| Materiał: | Klosz i podstawa żelazna w kolorze czarnym matowym, korpus mosiężny |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 52 cm |
| Długość: | 36 cm |
| Szerokość: | 28 cm |
| Wymiar klosza: | 28x15 (Ø x wys) cm |
| Długość kabla: | 165 cm |
| Źródło światła: | E27, max. 25 watowa żarówka regularna, max. 13 watt oszczędnościowa, max. 7 Watt LED |
| Waga: | 2,2 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
