Dutchbone - Lampa wisząca Cooper duża
949,00 zł
Opis
Lampa wisząca Cooper duża
Lampa sufitowa Cooper zrobiona została ręcznie, co sprawia że nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy. Klosz składa się z dużej ilości miedzianych łusek przebarwianych w wysokiej temperaturze. Precyzyjna konstrukcja sprawia, że lampa wygląda wyjątkowo nawet gdy jest wyłączona. Po włączeniu zaś stworzymy wyjątkowy klimat dzięki pięknie odbijającemu się światłu. Regulowana długość kabla pomoże odpowiednio wyeksponować lampę.
Dane techniczne
| Materiał: | miedź, Copper plated iron shade and canopy. Black textile cable. |
| Kolor: | miedziany |
| Wymiary: | 35x35x150 cm |
| Wymiary abażuru: | 35x35x28,5 cm |
| Długość kabla: | 119 cm |
| Waga: | 1,5 kg |
| Wysokość: | 150 cm |
| Napięcie: | Napięcie sieciowe (220V-240V) |
| Źródło światła: | E27 / 13W (CFL) |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
