Dutchbone - Lampa wisząca Cooper okrągła 30 cm
799,20 zł
Sugerowana cena producenta: 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999,00 zł
Opis
Lampa wisząca Cooper okrągła 30 cm
Misterna ręczna robota sprawia, że każda lampa jest jedyna w swoim rodzaju. Klosz złożony został z dużej ilości łusek miedzianych przebarwionych w wysokiej temperaturze. Tak ułożone łuski tworzą piękny ażurowy wzór, który doskonale prezentuje się nawet gdy lampa jest wyłączona. Po włączeniu uzyskujemy wyjątkowy klimat dzięki odbijającemu się światłu i cieniom, które powstają. Regulowana długość kabla pomoże odpowiednio wyeksponować lampę. Ciekawy efekt uzyskamy wieszając kilka lamp obok siebie.
Dane techniczne
| Materiał: | miedź, Copper plated iron shade and canopy. Black textile cable. |
| Kolor: | miedziany |
| Wymiary: | 30x30x160 cm |
| Wymiary abażuru: | 30x30x29 cm |
| Długość kabla: | 128,5 cm |
| Waga: | 1,3 kg |
| Wysokość: | 160 cm |
| Napięcie: | Napięcie sieciowe (220V-240V) |
| Źródło światła: | E27 / 13W (CFL) |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
