Dutchbone - Lampa wisząca Cooper okrągła 40 cm
799,20 zł
Sugerowana cena producenta: 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999,00 zł
Opis
Lampa wisząca Cooper okrągła 40 cm
Lampa sufitowa Cooper została wykonana ze starannie ułożonych miedzianych łusek, które zostały przebarwione w wysokiej temperaturze. Precyzyjna ręczna robota sprawia, że każdy egzemplarz jest unikatowy. Lampa będzie ozdobą każdego wnętrza nawet kiedy jest wyłączona. Po włączeniu dzięki odbijającemu się światłu i cieniom, ktore powstają uzyskujemy niepowtarzalny klimat. Lampa posiada regulowany kabel, który pozwoli zaaranżować ją w różnych pomieszczeniach.
Dane techniczne
| Materiał: | miedź, Copper plated iron shade and canopy. Black textile cable. |
| Kolor: | miedziany |
| Wymiary: | 40x40x160 cm |
| Wymiary abażuru: | 40x40x38 cm |
| Długość kabla: | 120 cm |
| Waga: | 2,1 kg |
| Wysokość: | 160 cm |
| Napięcie: | Napięcie sieciowe (220V-240V) |
| Źródło światła: | E27 / 13W (CFL) |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
