Dutchbone - Lampa wisząca Trooper M
759,20 zł
Sugerowana cena producenta: 949,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 949,00 zł
Opis
Lampa wisząca Trooper M
Lampa wisząca Trooper to idealna propozycja dla miłośników unikalnych rozwiązań. Klosz lampy został zrobiony z metalowych płytek ułożonych ręcznie. Uroku i elegancji dodaje zastosowanie połyskującej, czarnej farby. Lampa pięknie prezentuje się nawet jak jest wyłączona a po włączeniu wprowadzi niepowtarzalny klimat.
Dane techniczne
| Materiał: | żelazo |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 35x170 (Ø x H) cm |
| Długość kabla: | 134 cm |
| Waga: | 2,5 kg |
| Wysokość: | 170 cm |
| Długość: | 35 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Źródło światła: | E27 / 60W |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
