Elica - Okap do zabudowy BOXIN ADV DRY @ IX/A/120 Stal nierdzewna
4354,00 zł
Sugerowana cena producenta: 4399,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4354,00 zł
Wydłużona realizacja
Darmowa wysyłka
Ten produkt jest dostępny z wydłużonym czasem realizacji - od 3 do 4 tygodni. O możliwym terminie wysyłki poinformujemy Cię mailowo po złożeniu zamówienia.
2 lata gwarancji Elica
Po zakupie tego produktu otrzymasz 4354 punktów
Dostępne raty Credit Agricole 0%
Model PRF0200561 EAN 8020283062306
Opis
Elica Boxin Advance Dry 120 cm – Okap do zabudowy
Elica Boxin Advance Dry to zaawansowany technologicznie okap do zabudowy o szerokości 120 cm, zaprojektowany przez Fabrizio Crisà. Wykonany ze stali nierdzewnej, łączy w sobie nowoczesny design z inteligentnymi funkcjami poprawiającymi komfort codziennego gotowania.
Najważniejsze technologie:
- No Drip System: zapobiega tworzeniu się skroplin i kapaniu na płytę grzewczą.
- Airmatic: automatyczne czujniki powietrza włączają i regulują moc ssania okapu.
- Multi Connection: łączność Bluetooth z płytą indukcyjną – pełna synchronizacja pracy.
- Connectivity: zdalne sterowanie przez Wi-Fi i aplikację Elica app, także z poziomu asystentów głosowych.
- Long Life Filter: trwałe filtry, które można regenerować i które nie wymagają częstej wymiany.
Komfort i bezpieczeństwo użytkowania:
Dzięki funkcjom takim jak Delay Switch Off, Maintenance Alarm, Dim Light i Cabinet Protection, okap ten dostosowuje się do potrzeb użytkownika, dbając jednocześnie o estetykę, higienę i energooszczędność.
Okap zapewnia całkowitą integrację z zabudową kuchenną i idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.
Właściwości
| Podstawowe dane | |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wykończenie: | Stal nierdzewna |
| Waga (Kg): | 18 |
| Klasa energetyczna: | B |
| Minimalna wysokość nad płytą indukcyjną: | 50 cm |
| Minimalna wysokość nad płytą gazową: | 57 cm |
| Średnica wylotu powietrza: | 150 mm |
| Oświetlenie: | Strip LED 1x7 W – 3500 K – 309 LUX |
| Pobór całkowity: | 257 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym: | 270m³/h – 700m³/h |
| Min-max poziom hałasu: | 52db(A) – 67db(A) |
| Sterowanie: | 3S+B Przycisk elektroniczny |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.


