Elica - Okap do zabudowy BOXIN DRY IX/A/75 Stal nierdzewna
Opis
Okap do zabudowy BOXIN DRY IX/A/75 Stal nierdzewna
Okap do zabudowy Elica BOXIN DRY w kolorze stali nierdzewnej to elegancki i funkcjonalny model, który idealnie wpasowuje się w nowoczesne kuchnie, oferując skuteczne usuwanie oparów i zapachów przy jednoczesnym zachowaniu minimalistycznego designu.
Okap ten chroni szafki kuchenne przed uszkodzeniami, spowodowanymi nadmierną ilością pary i skroplin. Wydajność mechanizmu pochłaniania jest zwiększona dzięki systemowi, który eliminuje ryzyko skapywania resztek oparów na płytę grzewczą czy naczynia kuchenne.
Urządzenie jest wyposażone w filtry przeciw tłuszczowe ze stali nierdzewnej i osłonę z wbudowanymi elementami sterującymi, którą można otworzyć od przodu, chroniąc szafkę przed nadmiarem oparów. Ten okap do zabudowy jest sprytnie zaprojektowany, aby pozostawić więcej wolnego miejsca w meblu do przechowywania przedmiotów i przyborów kuchennych.
No Drip System
Kapiące opary? Nigdy więcej.
Na zawsze wyeliminowano kapanie, zwłaszcza na płyty indukcyjne. System zapobiega tworzeniu się skroplin i upadaniu resztek na pola grzewcze lub, co gorsza, na przygotowywane potrawy!
Cabinet Protection
Chronione szafki, doskonała kuchnia.
Wzornictwo gwarantujące całkowitą ochronę szafek ściennych przed oparami kuchennymi. Boczne ochraniacze i ergonomiczny przedni wizjer zapobiegają potencjalnemu zużyciu.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 10,8 kg |
| Wykończenie | Stal nierdzewna |
| Wymiary (CM) | 75 cm |
| Klasa energetyczna | B |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 50 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.1 W - 3500 K - 181 LUX |
| Wydajność | 255 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 270m³/h - 700m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 52db(A) - 67db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Przycisk elektroniczny |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


