Elica - Okap do zabudowy BOXIN LX/BL MAT/A/90 Czarny
Opis
Okap do zabudowy BOXIN LX/BL MAT/A/90 Czarny
Okap do zabudowy Elica BOXIN to nowoczesne urządzenie, które łączy elegancję z wysoką funkcjonalnością. Jego minimalistyczny design oraz zaawansowane technologie sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla współczesnych kuchni, gdzie styl i efektywność idą w parze.
To rozwiązanie, które dobrze dopasowuje się do każdej przestrzeni i wymagań stylistycznych. Osłony boczne chronią szafki, przedni szklany, wysuwany panel fronty , a filtry przeciwzapachowe działają do 3 lat, zmniejszając wpływ na środowisko. Lampka kontrolna sygnalizuje, kiedy należy je umyć, zregenerować lub wymienić. Tak zabezpieczoną szafkę możemy powiesić nawet 50cm od palnika gazowego.
Cabinet Protection
Chronione szafki, doskonała kuchnia.
Wzornictwo gwarantujące całkowitą ochronę szafek ściennych przed oparami kuchennymi. Boczne ochraniacze i ergonomiczny przedni wizjer zapobiegają potencjalnemu zużyciu.
Long Life Filter
Usuwające zapachy, o długiej żywotności.
Nasze filtry usuwające zapachy ułatwiają konserwację i zmniejszają wpływ na środowisko: można je myć i regenerować, co wydłuży ich żywotność nawet o 3 lata (w porównaniu ze średnią rynkową wynoszącą 3/6 miesięcy).
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 11 kg |
| Wykończenie | Czarny |
| Wymiary (CM) | 90 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 50 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3500 K - 381 LUX |
| Wydajność | 255 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 255m³/h - 620m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 50db(A) - 70db(A) |
| Sterowanie | 3S Pokrętło mechaniczne |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


