Elica - Okap do zabudowy BOXIN PLUS IXGL/A/120 Stal nierdzewna + białe szkło
Opis
Okap do zabudowy BOXIN PLUS IXGL/A/120 Stal nierdzewna + białe szkło
Okap do zabudowy Elica BOXIN PLUS to nowoczesne urządzenie, które łączy elegancką stal nierdzewną z białym szkłem, oferując nie tylko wysoką funkcjonalność, ale również atrakcyjny design. Jego wyjątkowy wygląd oraz zaawansowane funkcje sprawiają, że jest doskonałym wyborem do współczesnych kuchni.
Okap wyposażony jest w wysokowydajny silnik, oświetlenie LED i sterowanie push-pull. Zaprojektowany, aby wykorzystać nawet najmniejsze przestrzenie, posiada szklany panel , który chroni szafkę nawet po zainstalowaniu na minimalnej wysokości (50 cm- nad płytami gazowymi). Jego konstrukcja w kształcie litery T idealnie pasuje do szafek, optymalizując przestrzeń.
Cabinet Protection
Chronione szafki, doskonała kuchnia.
Wzornictwo gwarantujące całkowitą ochronę szafek ściennych przed oparami kuchennymi. Boczne ochraniacze i ergonomiczny przedni wizjer zapobiegają potencjalnemu zużyciu.
Perimeter Aspiration
Powierzchnia ssąca staje się niewidoczna.
Powierzchnia ssąca staje się niewidoczna. Ssanie jest rozprowadzane na całym obwodzie okapu, maksymalizując jego skuteczność. Część ssąca jest jednak doskonale ukryta za panelem, co zapewnia doskonałą estetykę.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 18 kg |
| Wykończenie | Stal nierdzewna + szkło |
| Wymiary (CM) | 120 cm |
| Klasa energetyczna | B |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 50 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3500 K - 381 LUX |
| Wydajność | 255 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 230m³/h - 610m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 49db(A) - 70db(A) |
| Sterowanie | 3S Pokrętło mechaniczne |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


