Elica - Okap do zabudowy CIAK 2.0 GR/A/60 Stal nierdzewna + szkło
827,08 zł
Sugerowana cena producenta: 899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 898,00 zł
Opis
Okap do zabudowy CIAK 2.0 GR/A/60 Stal nierdzewna + szkło
Okap do zabudowy Elica CIAK 2.0 to nowoczesne urządzenie, które doskonale łączy w sobie elegancję szkła z trwałością stali nierdzewnej. Dzięki minimalistycznemu designowi i wysokiej funkcjonalności, idealnie komponuje się z zabudową kuchenną, zapewniając skuteczną wentylację i jednocześnie dyskretny wygląd. Model ten jest świetnym wyborem dla osób ceniących estetykę, wygodę i nowoczesne technologie.
Ten okap do zabudowy, wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i przemyślaną konstrukcją, pozwalającą na całkowite ukrycie w szafce. Posiada przednią osłonę, która kieruje opary na obszar wyciągu, aby chronić przed nimi drzwi szafki.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 7,2 kg |
| Wykończenie | Stal nierdzewna / Szkło |
| Wymiary (CM) | 60 cm |
| Klasa energetyczna | C |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 120 mm |
| Oświetlenie | Led 2x3 W - 2700 K - 121 LUX |
| Wydajność | 81 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 130m³/h - 225m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 47db(A) - 55db(A) |
| Sterowanie | 3S Suwak mechaniczny |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.


