Elica - Okap do zabudowy CIAK 2.0 S GR/A/60 Stal nierdzewna + szkło
Opis
Okap do zabudowy CIAK 2.0 S GR/A/60 Stal nierdzewna + szkło
Okap do zabudowy Elica CIAK 2.0 to eleganckie i funkcjonalne urządzenie, które łączy nowoczesne wzornictwo ze stali nierdzewnej i szkła. Idealnie wpasowuje się w zabudowę kuchenną, oferując dyskretny wygląd oraz zaawansowaną technologię wentylacji. Ten model zapewnia nie tylko wydajną filtrację powietrza, ale również estetyczne wykończenie, które podkreśla nowoczesny styl kuchni.
Jego proste linie sprawiają, że okap ten jest estetycznym rozwiązaniem, które można dostosować do każdej przestrzeni i stylu wyposażenia. Jest wyposażony w przedni daszek, który chroni szafkę podczas procesu gotowania, odprowadzając opary przez obszar pochłaniania. Wyróżnia się wysoką wydajnością, zarówno pod względem mocy, jak i bardzo wydajnego oświetlenia. Klasa energetyczna B.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 7,2 kg |
| Wykończenie | Stal nierdzewna / Szkło |
| Wymiary (CM) | 60 cm |
| Klasa energetyczna | B |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 120 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.1 W - 3500 K - 141 LUX |
| Wydajność | 120 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 255m³/h - 425m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 57db(A) - 69db(A) |
| Sterowanie | 3S Suwak mechaniczny |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


