Elica - Okap do zabudowy CT35 PRO IX/A/120 Stal nierdzewna
Opis
Okap do zabudowy CT35 PRO IX/A/120 Stal nierdzewna
Okap do zabudowy Elica CT35 PRO IX/A/120 to nowoczesne i dyskretne urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej, idealne dla osób poszukujących eleganckich rozwiązań do swojej kuchni. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu i zaawansowanym technologiom, ten model zapewnia wydajną wentylację, nie zaburzając estetyki wnętrza.
Delay Switch Off
Opóźnione wyłączanie i nie myśl o tym więcej.
Za pomocą tego timera można ustawić automatyczne wyłączanie okapu po upływie określonego czasu. Dzięki temu może pozostać włączony nawet po zakończeniu gotowania, eliminując wilgoć i nieprzyjemne zapachy. I tak wyłączy się sam!
Maintenance Alarm
Wskaźnik świetlny jest aktywowany, aby sygnalizować, gdy filtry tłuszczu i zapachów osiągną maksymalne nasycenie. Wskazuje czas, aby je umyć lub wymienić.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 18,5 kg |
| Wykończenie | Stal nierdzewna |
| Wymiary (CM) | 120 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Strip Led 2x3 W - 4200 K - 73 LUX |
| Wydajność | 281 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 265m³/h - 780m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 52db(A) - 69db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Przycisk elektroniczny |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


