Elica - Okap do zabudowy ELITE 26 IX/A/60 Szary + stal nierdzewna
Opis
Okap do zabudowy ELITE 26 IX/A/60 Szary + stal nierdzewna
Okap do zabudowy Elica ELITE 26 IX/A/60 w wykończeniu szarym oraz ze stali nierdzewnej to eleganckie i funkcjonalne urządzenie, które świetnie komponuje się z nowoczesnymi kuchniami. Jego minimalistyczny design doskonale wpasowuje się w zabudowę, zapewniając estetykę oraz wydajność. Ten model skutecznie usuwa opary, zapachy i dym, jednocześnie zachowując dyskretną obecność w kuchni.
Delay Switch Off
Opóźnione wyłączanie i nie myśl o tym więcej.
Za pomocą tego timera można ustawić automatyczne wyłączanie okapu po upływie określonego czasu. Dzięki temu może pozostać włączony nawet po zakończeniu gotowania, eliminując wilgoć i nieprzyjemne zapachy. I tak wyłączy się sam!
Maintenance Alarm
Filtry ko? One was ostrzegą.
Wskaźnik świetlny jest aktywowany, aby sygnalizować, gdy filtry tłuszczu i zapachów osiągną maksymalne nasycenie. Wskazuje czas, aby je umyć lub wymienić.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 9,6 kg |
| Wykończenie | Stal nierdzewna / Czarne szkło |
| Wymiary (CM) | 60 cm |
| Klasa energetyczna | C |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3500 K - 49 LUX |
| Wydajność | 180 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 240m³/h - 581m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 44db(A) - 61db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Przycisk elektroniczny |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


