Elica - Okap do zabudowy LEVER IX/A/86 Stal nierdzewna + szkło
Opis
Okap do zabudowy LEVER IX/A/86 Stal nierdzewna + szkło
Okap do zabudowy Elica LEVER IX/A/86 to eleganckie połączenie stali nierdzewnej i szkła, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy wzornicze. Zaprojektowany z myślą o subtelnej integracji z kuchenną zabudową, okap ten nie tylko skutecznie oczyszcza powietrze, ale również stanowi estetyczny akcent, który dodaje kuchni stylu i nowoczesnego charakteru.
Ten podszafkowy, minimalistyczny w formie okap jest całkowicie neutralny więc pasuje do każdej stylistyki kuchennej zabudowy. Przednia osłona chroni szafki i drzwi przed oparami, które są kierowane do obszaru wyciągu. Otwórz, aby włączyć i zamknij, aby wyłączyć okap. Co więcej, urządzenie zapamiętuje również ostatnio używane ustawienie mocy.
Long Life Filter
Usuwające zapachy, o długiej żywotności.
Nasze filtry usuwające zapachy ułatwiają konserwację i zmniejszają wpływ na środowisko: można je myć i regenerować, co wydłuży ich żywotność nawet o 3 lata (w porównaniu ze średnią rynkową wynoszącą 3/6 miesięcy).
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 12,4 kg |
| Wykończenie | Stal nierdzewna / Szkło |
| Wymiary (CM) | 90 cm |
| Klasa energetyczna | B |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 50 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3500 K - 145 LUX |
| Wydajność | 255 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 240m³/h - 603m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 46db(A) - 67db(A) |
| Sterowanie | 3S Przycisk mechaniczny |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


